5162 Salongsbord
oktagonalt. Diameter: ca 84 cm, höjd: 72 cm
Såld: 100 kr
Såldes den 2 oktober 2023 -
9525 Salongsbord
Såld: 600 kr
Såldes den 23 januari 2017 -
5767 Salongsbord
1800-tal, oktagonalt, (fanérskador)
Såld: 450 kr
Såldes den 10 december 2007
6375 Salongsbord
Oktagonalt, vitmålat,
Såld: 800 kr
Såldes den 31 januari 2005 -
3543 Salongsbord
1890-tal, Oktagonalt, Svartmålat
Såld: 600 kr
Såldes den 10 januari 2005 -
7507 Salongsbord
oktagonalt, H.73
Såld: 700 kr
Såldes den 15 september 2003
3363 Salongsbord
1890-tal, oktagonalt, H.70
Såld: 700 kr
Såldes den 12 maj 2003